775 100 170 triogas@triogas.cz

ALU-70

ALU-70 je moderní systém se zvýšenou tepelnou izolací, který slouží k provádění vnějších konstrukcí s požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci např. různé typy oken, dveří, větrolamů, vitrín a plošných konstrukcí.
alu 70 Profilace tříkomorového systému dosahuje součinitele prostupu tepla Uf = 1,6 - 2,4 W/m2K dle EN ISO 10077 (v závislosti na použitých profilech a příslušenství).

Pro systém ALU-70 je charakteristická nejenom speciální tepelná izolace, ale také novátorské řešení těsnění s tzv. dvoukomponentní stavbou.

Konstrukční hloubka profilů oken je 70 mm (rám) a 79 mm (křídlo), u dveří 70 mm (rám i křídlo). Výsledkem je efekt jednolitého povrchu z vnější strany po zavření (u oken) a lícování povrchu křídel a rámu (u dveří).

Nízká hodnota součinitele prostupu tepla Uf je díky použití speciálního tepelného můstku a těsnění. Tepelný můstek typu "omega" z polyamidu zpevněného skleněným vláknem má šířku 34 mm (okna) a 24 mm (dveře). Použitý tvar můstku zvyšuje tuhost profilů, usnadňuje jejich odvodnění a zajišťuje vhodnou tepelnou izolaci za každého počasí. Tepelné vložky použité v oknech mají doplňkové utěsnění na spoji profilů a vložky a také výstupy dělící komoru na tři části mezi vnějšími a vnitřními hliníkovými profily. To vše eliminuje další vyplnění prostoru mezi vložkami polyuretanovou pěnou nebo polystyrenovými vložkami.

celoobvodové kování společnosti MACO se systémem ocelových uzávěrů, které zajišťují vysokou bezpečnost a maximální komfort užívání. Součástí kování je také bezpečnostní polohová pojistka, která brání chybné manipulaci při otevírání.

 

V systému ALU-70 je možno vyrábět dveře a okna odolná proti vloupání, různé verze oken, okno s tzv. skrytým křídlem ALU-70US a verzi ALU-70 Industrial neboli okno se vzhledem podobným oceli, které se používá při modernizaci památkových objektů. Systém ALU-70 je také základem konstrukce fasády tzv. „studeno-teplé“ ALU-70CW.

poptávka

ODKAZY

Reference realizací oken naleznete ZDE

Tipy a rady jak vybrat okna naleznete ZDE

Typy zasklení

skla protisluneční: Antisol a Stopsol(zrcadlové sklo) - hnědá, zelená a grafitová. Antelio - clear,            stříbrná,hnědá, zelená

skla ornamentní: Silvit, Chinchila, Kůra, Grepi, Atlantic, Waterdrop, Delta, Niagara, Flutes, Master,

protihluková skla: 37dB, 39dB,

skla bezpečnostní: drátosklo, connexové sklo

vzory skel k nahlédnutí ZDE

 

Kliky

Kliky nabízíme v barvách: bílá, bronz, stříbrná a tmavě hnědá. Bezpečnostní kliky Hoppe Secustic (za příplatek).

Ke klikám se ladí i krytky na oknech.