775 100 170 triogas@triogas.cz

ALU-86

ALU-86 je moderní systém se zvýšenou tepelnou izolací. Profilace tříkomorových profilů dosahuje součinitele prostupu tepla Uf = 1,1 - 2,0 W/m2K dle EN ISO 10077 (v závislosti na použitých profilech a příslušenství).

První okno na světě zatepleno aerogelem !!!

ALU 85

Okna a dveře MB-86 - výrobek s velmi dobrým výkonem, splňuje různorodé potřeby uživatelů. MB-86 je první systém hliníkových oken a dveří na světě, ve kterém byl použit aerogel - materiál s vynikající tepelnou izolací. Výhody MB-86 je také vysoká pevnost profilů, což umožňuje provedení konstrukce velkých rozměrů a hmotnosti.

Na základě MB-86 můžeme varábět dveřní panely, které poskytují bohaté možnosti estetické a jsou schopny splnit očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů

Povrch hliníkových oken může být dokončena s práškovými technikami nebo eloxováním.

celoobvodové kování společnosti MACO se systémem ocelových uzávěrů, které zajišťují vysokou bezpečnost a maximální komfort užívání. Součástí kování je také bezpečnostní polohová pojistka, která brání chybné manipulaci při otevírání.

 

 

ŘEZ -

ALU 85

poptávka

ODKAZY

Reference realizací oken naleznete ZDE

Tipy a rady jak vybrat okna naleznete ZDE

Typy zasklení

skla protisluneční: Antisol a Stopsol(zrcadlové sklo) - hnědá, zelená a grafitová. Antelio - clear,            stříbrná,hnědá, zelená

skla ornamentní: Silvit, Chinchila, Kůra, Grepi, Atlantic, Waterdrop, Delta, Niagara, Flutes, Master,

protihluková skla: 37dB, 39dB,

skla bezpečnostní: drátosklo, connexové sklo

vzory skel k nahlédnutí ZDE

Kliky

Kliky nabízíme v barvách: bílá, bronz, stříbrná a tmavě hnědá. Bezpečnostní kliky Hoppe Secustic (za příplatek).

Ke klikám se ladí i krytky na oknech.