775 100 170 triogas@triogas.cz

Kované ploty

Kované ploty a vjezdové brány

Ploty mají plnit především funkci ochrany a ohraničení pozemku, nebo například bránit dětem vběhnout do cesty, tvořit bariéru domacím mazlíčkům a v neposlední řadě plnit designovou funkci. Tyto požadavky může splnit plot z libovolného materiálu, proč zvolit kovaný plot?

Výhody kovaných plotů

Kované ploty s žarovou zinkovanou povrchovou úpravou mají dlouhou životnost a vydrží minimálně 40-50 let bez jakékoliv údržby, což šetří Váš čas a finanční prostředky za opravy , nátěry, údržbu, nebo výměnu plotových dílců. Například pořizovací náklady na dřevěný plot, jsou nižší, ale z dlouhodobého hlediska se díky nutné údržbě a obměně dílců atd. dřevěný plot značně prodraží a náklady převýší bezúdržbový kovaný plot. Další výhodou kovaných plotů je design, který se dá přizpůsobit jak moderním stavbám, tak tradičním venkovským stavením.

Kované ploty Triogas

Naše kované ploty nevyrábíme strojově, ale poctivě ručně s důrazem na kvalitu. Díky ruční výrobě můžeme splnit individuální požadavky zákazníka, zaručit přesné zpracování a kvalitně provedenou povrchovou úpravu. Můžeme nabídnout velmi výhodné ceny, protože ploty nepřekupujeme , ale přímo vyrábíme.

  • kované ploty vyrábíme na míru
  • ve stejném vzhledu a provedení umíme vyrobit vjezdovou bránu i vstupní branku
  • všechny vyrobené ploty mají kvalitní povrchovou úpravu a jsou bezúdržbové
  • vyrobíme jakýkoliv možný design dle vašeho přání
  • nabízíme velmi výhodné ceny