775 100 170 triogas@triogas.cz

Předokenní rolety

Parametry :predokenni-roleta

Box - bočnice plastové, obvod tvoří sestava plastových bloků, zateplení boxu polystyrénem
Barva boxu - bílá , hnědá
Vodící lišty - plastové, rozměr 61x35
Odstíny vodících lišt - bílá , hnědá
Lamely - hliníková, plněná polyuretanovou pěnou , nebo PVC lišta
Odstíny lamel - bílá, šedá, světle béžová, tmavě béžová, stříbrná, imitace dřeva, světlá imitace dřeva, zlatý dub, zlatý dub jemný, ořech, mahagon, tmavě hnědá, zelená - RAL 6005
Ovládání - popruh, nebo motor

Popis :

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek.Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Maximální rozměry :

Šířka - 2500 mm
Maximální plocha - 5,5  m2
Váha pancíře - 3kg m2

Typy rolet :

 

Předokenní roleta :predokenni-roleta-1

Předokenní roleta určená pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Pancíř je sestaven z lamel o krycí výšce 37mm, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) nebo plastové. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodávan v 6-ti velikostech v závislosti na výšce rolety. Tento typ rolet je možno vybavit motorickým ovládáním s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

 

Předokenní roleta zaomítací :roleta-zaomitaci

Předokenní roleta se zaomítacím boxem, určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Hliníkové vodící nohy se připevňují na rám okna nebo do ostění. Box je dodáván ve čtyřech velikostech v závislosti na výšce rolety. I tento typ rolet je možno vybavit motorickým ovládáním s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

 

Nadokenní roleta :

Nadokenní roleta, určena pro montáž jako součást plastového okna jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích. Roletový box je sestaven z plastových bloků v bílé nebo hnědé barvě s možností potažení renolitovou fólií. Box je zateplený a má obdelníkový průřez. Dodává se ve dvou základních velikostech v závislosti na výšce rolety. Rovněž tento typ rolet je možno vybavit motorickým ovládáním s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

poptávka

Na předokenní rolety máme naprosto bezkonkurenční ceny