775 100 170 triogas@triogas.cz

Naše výhody

Rychlost realizace

Zakázky dodáváme v co možná nejkratším termínu. Například PVC okna jsme schopni dodat už do 10 dnů (ve standardních barvách, montáž dle dohody).

Interiérové dveře nejdříve do tří týdnů od objednání včetně montáže (skladové dveře do 10 dnů)

Kvalitní produkty

Všechny dodávané produkty jsme dlouze a pečlivě vybírali tak, aby jsme mohli nabídnout výhodnou cenu a zároveň kvalitu na kterou by jsme mohli být hrdí. Za kvalitu dodávaných výrobků ručíme svým dobrým jménem.

Inovace

Snažíme se naší nabídkou držet vždy na špici a neustále nabízet nejnovější produkty na trhu. Jako jedni z mála například nabízíme okna se stavební hloubkou 85mm jako standard, terasy z moderních bezůdržbových materiálů WPC a podobně. V některých případech je zase lépe zůstat u léty prověřeného provedení - kované ploty a brány.

Osobní přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se řešit jeho požadavky s maximální ochotou. Každá zakázka je jiná a proto dbáme na osobní návštěvu na místě realizace, pečlivé zaměření a podrobnou konzultaci se zákazníkem a našich vzorkových prodejnách.

Velmi výhodné ceny

Nízké ceny při zachování vysoké kvality můžeme nabízet díky nízkým provozním nákladům firmy. Nemusíme platit vysoké splátky a leasingy na předimenzované haly, nenakupujeme drahá auta a šetříme vybavení. Toto šetrné hospodaření jsme schopni přenést do cen zákazníkům. Nikdy nešetříme na produktech, což je patrné při porovnání produktů.

Kalkulaci můžete zadat ZDE

Objednat technika, který přijede zdarma můžete ZDE